20.04.2024 14:00 - 20.04.2024 18:00
Registrace: 20.03.2024 08:47 - 17.04.2024 23:00
Barevný minivolejbal - dlouhodobá soutěž
Místo: Sportovní areál HAMR - Braník, Vltavanů 1542, Praha 4, Praha, 147 00Soutěžní den: SOBOTA
Série minivolejbalových turnajů má před sebou 8. kolo v sezóně 2023/24!
Jsi v barvě FIALOVÁ, to znamená že jsi narozen/a 1.7.2012 nebo později a ve volejbale jsi začátečník!
Nová fialová kategorie má umožnit všem dětem v minivolejbalovém věku hrát turnaje. Tedy i těm, kteří přijdou do klubu ve věku červeného a zeleného minivolejbalu a značná část z nich není schopna poměrně dlouhou dobu zvládnout hru, kdy je vyžadováno opakované odbíjení rovnou bez chycení míče - tedy červený nebo zelený minivolejbal.
Pravidla ke stažení ZDE.
Jsi registrovaným členem ČVS a máš zaplacený licenční příspěvek na letošní soutěžní sezónu 2023/2024. Účastníci, kteří nesplní tyto podmínky, se bohužel nebudou moci turnaje zúčastnit.
Pokud máš kamaráda/kamarádku ve svém klubu, nebo třeba spolužáka, který by si chtěl vyzkoušet volejbal, a chtěli byste si zahrát spolu v jednom týmu, popros trenéra, ať vás přihlásí!
Jako jeden tým bojujte bok po boku na hřišti o body!
Řekni svým rodičům, ať ti pomůžou připravit si věci na zápasy (oblečení a svačinu) a ať tě v den turnaje odvezou na místo! Na hřišti budete bojovat bez rodičů, ti k hřištím nesmí chodit, jak je popsáno v pravidlech pro chování na turnajích.
Za víkend se můžeš zúčastnit hned dvou turnajů ve dvou různých barvách, pokud splňuješ věková kritéria dané barvy.
K registraci se dostav půl hodiny před začátkem turnaje s celým svým týmem abychom věděli, že tým je opravdu kompletní a abychom předešli případným zmatkům při registraci.
Co s sebou: Sportovní oblečení a obuv, svačinu, pití, tašku na osobní věci (šatny slouží pouze pro převlékání, ne k úschově věcí), dobrou náladu
Systém: Bude určen podle počtu přihlášených týmů a bude vyvěšen v hale, případně na webu
Každý hráč obdrží při prezenci minivolejbalový odznak "placku" v barvě kategorie ve které startuje a za každou třetí obdrženou placku se může těšit na malý dáreček.
Startovné:
400 Kč / družstvo - platí pro pražské kluby
500 Kč / družstvo - platí pro mimopražské kluby
Platby startovného v barevném minivolejbalu je možno uhradit dvěma způsoby:
1) platbou v hotovosti při prezenci družstva na turnaji
2) bankovním převodem na účet PVS souhrnně za všechna družstva klubu.
V případě, že zvolíte platbu bankou, pak úhrada musí být provedena tak, aby startovné bylo připsáno na účet PVS nejpozději v pátek před konáním turnaje. Současně zašlete kopii potvrzení úhrady na email barevného minivolejbalu: bmv@volejbalpraha.cz
V případě, že se některé družstvo na turnaj nedostaví, startovné se nevrací, propadá ve prospěch pořadatele.
Pokyny k provedení platby:
ČÚ: 8419897001/5500
Částka: počet družstev x 400 Kč (pražské kluby), počet družstev x 500 Kč mimopražské kluby
Do poznámky: název klubu, počet družstev, odpovídající kolo BMV (př. Kometa 8 družstev BMV 1)
Připomínáme ještě jednou, potvrzení o úhradě zašlete na adresu bmv@volejbalpraha.cz nejpozději v pátek před konáním turnaje.
Po proběhnutí turnaje bude klubu na uhrazenou platbu vystavena faktura.
Přihlášením do turnaje se hráč/ka hlásí k ETICKÉMU KODEXU Pražského volejbalového svazu a zavazuje se jej dodržovat!
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|
1 | Orion Správná dvojka | Šimon Seidl (TJ Orion Praha) | Aleš Zavřel (TJ Orion Praha) | 100 | |
2 | INDRAS | Šimon Indra (Beachklub Ládví) | Stella Indrová (Pražský volejbalový svaz) | 98 | |
3 | Orion Draci | Jan Maudr (TJ Orion Praha) | Václav Maudr (TJ Orion Praha) | 96 | |
4 | Kometa- Lenechodi | Eliška Luprichová (SK Kometa Praha) | Elisabeth Novotná (SK Kometa Praha) | 94 | |
5 | Kometa - Lištičky | Adéla Krejčíková (SK Kometa Praha) | Magdalena Mrázková (SK Kometa Praha) | 93 | |
6 | Kometa - Papoušci | Natálie Smékalová (SK Kometa Praha) | Liliana Ryšavá (SK Kometa Praha) | 92 | |
7 | SK Dansport Praha A | Zara Ines Tesařová (SK Dansport Praha) | Alžběta Pšenicová (SK Dansport Praha) | Vít Žádný (SK Dansport Praha) | 91 |
8 | TJ Sokol Řepy 1 | Matěj Okrouhlický (TJ Sokol Řepy) | Václav Říčař (TJ Sokol Řepy) | 90 | |
9 | Sokol Řepy 2 | Havel Ledl (TJ Sokol Řepy) | Lucien Malherbe dit Lartigue (TJ Sokol Řepy) | 88 | |
10 | Králíčci z Vršovic | Luisa Cenefelsová (TJ Sokol Praha Vršovice) | Matěj Drábek (TJ Sokol Praha Vršovice) | Nela Bečvářová (TJ Sokol Praha Vršovice) | 86 |
11 | Pečky | Viki Michálková (TJ Spartak Pečky) | Magdaléna Štěrbová (TJ Spartak Pečky) | Sára Zradičková (TJ Spartak Pečky) | 84 |
12 | SK JOKY | Bibiana Marková (SK JOKY) | Adéla Kubecová (SK JOKY) | Klára Medková (SK JOKY) | 83 |
13 | Lišky z Vršovic | Emílie Roušarová (TJ Sokol Praha Vršovice) | Olivie Fišerová (TJ Sokol Praha Vršovice) | 82 |