TURNAJ 4 BMV SOBOTA - 1.7.2013 A MLADŠÍ

16.12.2023 09:00 - 16.12.2023 18:00

Registrace: 27.11.2023 15:10 - 13.12.2023 23:00

Barevný minivolejbal - dlouhodobá soutěž

Místo: Sportovní areál HAMR - Braník, Vltavanů 1542, Praha 4, Praha, 147 00
Kategorie: Červená
Sezóna: 2023/2024
Typ turnaje: A

Soutěžní den: SOBOTA

Série minivolejbalových turnajů má před sebou 4. kolo v sezóně 2023/24!

Jsi v barvě ČERVENÁ, to znamená že jsi narozen/a 1.7.2013 nebo později.

Pravidla ke stažení ZDE.

Jsi registrovaným členem ČVS a máš zaplacený licenční příspěvek na letošní soutěžní sezónu 2023/2024. Účastníci, kteří nesplní tyto podmínky, se bohužel nebudou moci turnaje zúčastnit.

Pokud máš kamaráda/kamarádku ve svém klubu, nebo třeba spolužáka, který by si chtěl vyzkoušet volejbal, a chtěli byste si zahrát spolu v jednom týmu, popros trenéra, ať vás přihlásí!
Jako jeden tým bojujte bok po boku na hřišti o body!

Řekni svým rodičům, ať ti pomůžou připravit si věci na zápasy (oblečení a svačinu) a ať tě v den turnaje odvezou na místo! Na hřišti budete bojovat bez rodičů, ti k hřištím nesmí chodit, jak je popsáno v pravidlech pro chování na turnajích.

Za víkend se můžeš zúčastnit hned dvou turnajů ve dvou různých barvách, pokud splňuješ věková kritéria dané barvy.

K registraci se dostav půl hodiny před začátkem turnaje s celým svým týmem abychom věděli, že tým je opravdu kompletní a abychom předešli případným zmatkům při registraci.

Co s sebou: Sportovní oblečení a obuv, svačinu, pití, tašku na osobní věci (šatny slouží pouze pro převlékání, ne k úschově věcí), dobrou náladu

Systém: Bude určen podle počtu přihlášených týmů a bude vyvěšen v hale, případně na webu

Každý hráč obdrží při prezenci minivolejbalový odznak "placku" v barvě kategorie ve které startuje a za každou třetí obdrženou placku se může těšit na malý dáreček.

Pokud nastane nečekaná změna ve složení týmu těsně před turnajem nebo budete tým odhlašovat z turnaje (například ze zdravotních důvodů), je potřeba toto sdělit pořadatelům co nejdříve výhradně na mail: bmv@volejbalpraha.cz

Startovné:

400 Kč / družstvo - platí pro pražské kluby

500 Kč / družstvo - platí pro mimopražské kluby

Platby startovného v barevném minivolejbalu je možno uhradit dvěma způsoby:
1) platbou v hotovosti při prezenci družstva na turnaji 
2) bankovním převodem na účet PVS souhrnně za všechna družstva klubu.

V případě, že zvolíte platbu bankou, pak úhrada musí být provedena tak, aby startovné bylo připsáno na účet PVS nejpozději v pátek před konáním turnaje. Současně zašlete kopii potvrzení úhrady na email barevného minivolejbalu: bmv@volejbalpraha.cz


V případě, že se některé družstvo na turnaj nedostaví, startovné se nevrací, propadá ve prospěch pořadatele.

Pokyny k provedení platby:
ČÚ: 8419897001/5500

Částka: počet družstev x 400 Kč (pražské kluby), počet družstev x 500 Kč mimopražské kluby
Do poznámky: název klubu, počet družstev, odpovídající kolo BMV (př. Kometa 8 družstev BMV 1)

Připomínáme ještě jednou, potvrzení o úhradě zašlete na adresu bmv@volejbalpraha.cz nejpozději v pátek před konáním turnaje.

Po proběhnutí turnaje bude klubu na uhrazenou platbu vystavena faktura.

K zaregistrování týmu musíte být přihlášený
Celkem zaregistrováno týmů: 20

Liga 1

# Název teamu Hráč 1 Hráč 2 Hráč 3 Počet bodů
1 Mělník Michaela Mužilová (TJ EME Mělník) Karolína Hyková (TJ EME Mělník) Františka Průchová (TJ EME Mělník) 100
2 Orion Tygřice Natálie Kazatelová (TJ Orion Praha) Matylda Marková (TJ Orion Praha) 98
3 Prosek 3 Adam Novák (SK Prosek Praha) Adam Chleboun (SK Prosek Praha) 96
4 Prosek 2 Jaroslav Holý (SK Prosek Praha) Matěj Lukáš (SK Prosek Praha) 94
5 Vršovické kočky Simona Neuwirthová (TJ Sokol Praha Vršovice) Zhou Chenan (TJ Sokol Praha Vršovice) 93
6 Prosek 1 Dominik Michálek (SK Prosek Praha) Filip Král (SK Prosek Praha) 92
7 PVK OLYMP PRAHA Leontýna Sochrová (PVK Olymp Praha) Anna Karolína Jarošová (PVK Olymp Praha) Zuzana Nováková (PVK Olymp Praha) 91
8 Mělník B Klára Šestáková (TJ EME Mělník) Natálie Uhrová (TJ EME Mělník) Viktorie Tichotová (TJ EME Mělník) 90
9 LVI C Matouš Horna (VK Lvi Praha) Jan Pánek (VK Lvi Praha) Jáchym Zbirovský (VK Lvi Praha) 88
10 Líbeznice Anna Pšeničková (SK Kometa Praha) Rudolf Koždoň (SK Prosek Praha) 86
11 PVK OLYMP PRAHA B Victoria Vanessa Walus (PVK Olymp Praha) Markéta Klírová (PVK Olymp Praha) Klára Karesová (PVK Olymp Praha) 84
12 Střešovice B Viktorie Čechurová (TJ Tatran Střešovice) Konstantina Falge (TJ Tatran Střešovice) Laura Svobodová (TJ Tatran Střešovice) 83
13 Střešovice A Matylda Němečková (TJ Tatran Střešovice) Zora Zárasová (TJ Tatran Střešovice) 82
14 Prosek 4 Daniel Danilyuk (SK Prosek Praha) Daniel Lar (SK Prosek Praha) 81
15 Vlčice z Vršovic Ella Zbirovská (TJ Sokol Praha Vršovice) Zlata Zadinová (TJ Sokol Praha Vršovice) 80
16 LVI A Linda Langerová (VK Lvi Praha) Julie Votočková (VK Lvi Praha) Justýna Votočková (VK Lvi Praha) 79
17 Kometa - Lištičky Alexandra Kobalová (SK Kometa Praha) Andrea Mojtová (SK Kometa Praha) 78
18 SK Dansport Praha A Barbora Kuklíková (SK Dansport Praha) Tereza Velenská (SK Dansport Praha) 77
19 Mělník A Sára Čermáková (TJ EME Mělník) Amálie Rauknerová (TJ EME Mělník) 76
20 Meteor B Linda Černá (SK Meteor Praha) Ema Frčková (SK Meteor Praha) 75
TJ Sokol Modřany
VK Lvi Praha
TJ Orion Praha
Beach Braník
SK Kometa Praha
SK Meteor Praha
Beach Klub Ládví
TJ Sokol I. Smíchov
TJ Břevnov Praha
SK Španielka Řepy
SK Slavia Praha
Studio Sport
Technika Praha
TJ Astra Zahradní Město
TJ Spoje Praha
Volejbal Dansport
SK Joky
Volejbal Mikulovka Praha
TJ Petřiny Volejbal
TJ Sokol Horní Počernice
TJ Podolí Praha
Tatran Střešovice
PVK Olymp Praha
Radotín volejbal
SK Prosek
Beach Club Strahov