16.12.2023 09:00 - 16.12.2023 18:00
Registrace: 27.11.2023 15:05 - 13.12.2023 23:00
Barevný minivolejbal - dlouhodobá soutěž
Místo: Sportovní areál HAMR - Braník, Vltavanů 1542, Praha 4, Praha, 147 00Soutěžní den: SOBOTA
Série minivolejbalových turnajů má před sebou 4. kolo v sezóně 2023/24!
Jsi v barvě MODRÁ, to znamená že jsi narozen/a 1.7.2011 nebo později. Dívky a chlapci hrají dohromady.
Pravidla ke stažení ZDE.
Jsi registrovaným členem ČVS a máš zaplacený licenční příspěvek na letošní soutěžní sezónu 2023/202. Účastníci, kteří nesplní tyto podmínky, se bohužel nebudou moci turnaje zúčastnit.
Pokud máš kamaráda/kamarádku ve svém klubu, nebo třeba spolužáka, který by si chtěl vyzkoušet volejbal, a chtěli byste si zahrát spolu v jednom týmu, popros trenéra, ať vás přihlásí!
Jako jeden tým bojujte bok po boku na hřišti o body!
Řekni svým rodičům, ať ti pomůžou připravit si věci na zápasy (oblečení a svačinu) a ať tě v den turnaje odvezou na místo! Na hřišti budete bojovat bez rodičů, ti k hřištím nesmí chodit, jak je popsáno v pravidlech pro chování na turnajích.
Za víkend se můžeš zúčastnit hned dvou turnajů ve dvou různých barvách, pokud splňuješ věková kritéria dané barvy.
K registraci se dostav půl hodiny před začátkem turnaje s celým svým týmem abychom věděli, že tým je opravdu kompletní a abychom předešli případným zmatkům při registraci.
Co s sebou: Sportovní oblečení a obuv, svačinu, pití, tašku na osobní věci (šatny slouží pouze pro převlékání, ne k úschově věcí), dobrou náladu
Systém: Bude určen podle počtu přihlášených týmů a bude vyvěšen v hale, případně na webu
Každý hráč obdrží při prezenci minivolejbalový odznak "placku" v barvě kategorie ve které startuje a za každou třetí obdrženou placku se může těšit na malý dáreček.
Startovné:
400 Kč / družstvo - platí pro pražské kluby
500 Kč / družstvo - platí pro mimopražské kluby
Platby startovného v barevném minivolejbalu je možno uhradit dvěma způsoby:
1) platbou v hotovosti při prezenci družstva na turnaji
2) bankovním převodem na účet PVS souhrnně za všechna družstva klubu.
V případě, že zvolíte platbu bankou, pak úhrada musí být provedena tak, aby startovné bylo připsáno na účet PVS nejpozději v pátek před konáním turnaje. Současně zašlete kopii potvrzení úhrady na email barevného minivolejbalu: bmv@volejbalpraha.cz
V případě, že se některé družstvo na turnaj nedostaví, startovné se nevrací, propadá ve prospěch pořadatele.
Pokyny k provedení platby:
ČÚ: 8419897001/5500
Částka: počet družstev x 400 Kč (pražské kluby), počet družstev x 500 Kč mimopražské kluby
Do poznámky: název klubu, počet družstev, odpovídající kolo BMV (př. Kometa 8 družstev BMV 1)
Připomínáme ještě jednou, potvrzení o úhradě zašlete na adresu bmv@volejbalpraha.cz nejpozději v pátek před konáním turnaje.
Po proběhnutí turnaje bude klubu na uhrazenou platbu vystavena faktura.
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Hráč 4 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Volejbal Braník B | Maxmilian Lébl (TJ ABC Braník) | Ondřej Procházka (TJ ABC Braník) | Marek Thomayer (TJ ABC Braník) | 100 | |
2 | Volejbal Braník | Nicol Futerová (TJ ABC Braník) | Oliver Mihálik (TJ ABC Braník) | David Eismann (TJ ABC Braník) | 98 | |
3 | PVK OLYMP PRAHA | Barbora Cihlářová (PVK Olymp Praha) | Emily Polanská (PVK Olymp Praha) | Eliška Drahorádová (PVK Olymp Praha) | 96 | |
4 | Prosek 1 | Stanislav Holý (SK Prosek Praha) | Karel Váňa (SK Prosek Praha) | Kryštof Tuček (SK Prosek Praha) | Šimon Závodský (SK Prosek Praha) | 94 |
5 | Týnec nad Sázavou A | Elena Šenková (VK Týnec nad Sázavou) | Šárka Kuchtová (VK Týnec nad Sázavou) | Natálie Zlámalová (VK Týnec nad Sázavou) | 93 | |
6 | Týnec nad Sázavou B | Adéla Prokešová (VK Týnec nad Sázavou) | Rumjana Mastravchieva (VK Týnec nad Sázavou) | Lucie Hnětkovská (VK Týnec nad Sázavou) | 92 | |
7 | LVI A | Alžběta Hejnáková (VK Lvi Praha) | Klára Koňanová (VK Lvi Praha) | Eliana Slámová (VK Lvi Praha) | Emma Slámová (VK Lvi Praha) | 91 |
8 | Meteor | Sviatoslav Povoroznik (SK Meteor Praha) | Albert Sedláček (SK Meteor Praha) | David Bartoš (SK Meteor Praha) | 90 | |
9 | PVK OLYMP PRAHA B | Ellen Janků (PVK Olymp Praha) | Karolína Stránská (PVK Olymp Praha) | Lucie Fučíková (PVK Olymp Praha) | 88 | |
10 | Pečky | Marie Petřinová (TJ Spartak Pečky) | Anna Čupová (TJ Spartak Pečky) | Natálie Steinerová (TJ Spartak Pečky) | 86 | |
11 | Mělník A | Karolína Krejčí (TJ EME Mělník) | Rozálie Krejčová (TJ EME Mělník) | Anna Ostaševská (TJ EME Mělník) | 84 | |
12 | Týnec nad Sázavou C | Nela Jandová (VK Týnec nad Sázavou) | Eliška Mikolášová (VK Týnec nad Sázavou) | Pavel Valeš (VK Týnec nad Sázavou) | 83 | |
13 | Prosek 2 | Marek Procházka (SK Prosek Praha) | Adam Piskač (SK Prosek Praha) | Adam Špiller (SK Prosek Praha) | 82 | |
14 | Mělník B | Adéla Naimannová (TJ EME Mělník) | Gabriela Benešová (TJ EME Mělník) | Barbora Ostaševská (TJ EME Mělník) | Terezie Barchánková (TJ EME Mělník) | 81 |
15 | Poděs 1 | Matěj Himl (SK PODĚSport) | Šimon Katrenčík (SK PODĚSport) | Oliver Lim (SK PODĚSport) | Zdeněk Charvát (SK PODĚSport) | 80 |
16 | Střešovice | Karolína Štrossová (TJ Tatran Střešovice) | Evelyn Maršíková (TJ Tatran Střešovice) | Lucie Bydžovská (TJ Tatran Střešovice) | Natálie Svobodová (TJ Tatran Střešovice) | 79 |
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Hráč 4 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mělník C | Mary Kate Ngapka (TJ EME Mělník) | Anna Shromáždilová (TJ EME Mělník) | Justýna Nagyová (TJ EME Mělník) | Rozálie Hájková (TJ EME Mělník) | 88 |
2 | Radotín | Nolan Gaultier (Radotínský sportovní klub) | Matěj Janák (Radotínský sportovní klub) | Sebastián Vodička (Radotínský sportovní klub) | Alžběta Watzková (Radotínský sportovní klub) | 86 |
3 | SAVO A | Laura Kubrychtová (SAVO Praha) | Lucie Wolská (SAVO Praha) | Emma Prokopcova (PVK Olymp Praha) | 84 | |
4 | SAVO B | Zuzana Kolaříková (SAVO Praha) | Karla Studničková (Beachclub Strahov) | Julie Hauserová (SAVO Praha) | 82 | |
5 | BVK Nymburské Bomby | Ines Da Silva (BVK BOMBY) | Ema Poborská (BVK BOMBY) | Dita Šimonová (BVK BOMBY) | 81 | |
6 | PVK OLYMP PRAHA C | Johana Kaderová (PVK Olymp Praha) | Anežka Honzíková (PVK Olymp Praha) | Aneta Burzanovská (PVK Olymp Praha) | 80 | |
7 | Drsňové z Vršovic | Martin Kaiser (TJ Sokol Praha Vršovice) | Tomáš Vorel (TJ Sokol Praha Vršovice) | Marek Fischer (TJ Sokol Praha Vršovice) | 79 | |
8 | Orionky | Eliška Kolouchová (TJ Orion Praha) | Kateřina Zákoutská (TJ Orion Praha) | Valérie Zdvihalová (TJ Orion Praha) | Diana Chernyak (TJ Orion Praha) | 78 |
9 | SK Dansport Praha A | Hana Janoušková (SK Dansport Praha) | Klára Myšičková (SK Dansport Praha) | Anna Bošková (SK Dansport Praha) | Justýna Krátká (SK Dansport Praha) | 76 |
10 | Komeťáci Kometa | Kristýna Štekerová (SK Kometa Praha) | Lucie Neumannová (SK Kometa Praha) | Ema Kukelková (SK Kometa Praha) | 74 | |
11 | SAVO C | Anna Parusová (SAVO Praha) | Michaela Klímová (SAVO Praha) | Magdalena Sarah Rattayová (SAVO Praha) | 72 | |
12 | Volejbal Braník A | Zuzana Bellová (TJ ABC Braník) | Vojtěch Beneš (TJ ABC Braník) | Alan Kulvajt (TJ ABC Braník) | 0 |