TURNAJ 4 BMV SOBOTA - 1.7.2011 A MLADŠÍ

16.12.2023 09:00 - 16.12.2023 18:00

Registrace: 27.11.2023 15:05 - 13.12.2023 23:00

Barevný minivolejbal - dlouhodobá soutěž

Místo: Sportovní areál HAMR - Braník, Vltavanů 1542, Praha 4, Praha, 147 00
Kategorie: Modrá smíšená
Sezóna: 2023/2024
Typ turnaje: A

Soutěžní den: SOBOTA

Série minivolejbalových turnajů má před sebou 4. kolo v sezóně 2023/24!

Jsi v barvě MODRÁ, to znamená že jsi narozen/a 1.7.2011 nebo později. Dívky a chlapci hrají dohromady.

Pravidla ke stažení ZDE.

Jsi registrovaným členem ČVS a máš zaplacený licenční příspěvek na letošní soutěžní sezónu 2023/202. Účastníci, kteří nesplní tyto podmínky, se bohužel nebudou moci turnaje zúčastnit.

Pokud máš kamaráda/kamarádku ve svém klubu, nebo třeba spolužáka, který by si chtěl vyzkoušet volejbal, a chtěli byste si zahrát spolu v jednom týmu, popros trenéra, ať vás přihlásí!
Jako jeden tým bojujte bok po boku na hřišti o body!

Řekni svým rodičům, ať ti pomůžou připravit si věci na zápasy (oblečení a svačinu) a ať tě v den turnaje odvezou na místo! Na hřišti budete bojovat bez rodičů, ti k hřištím nesmí chodit, jak je popsáno v pravidlech pro chování na turnajích.

Za víkend se můžeš zúčastnit hned dvou turnajů ve dvou různých barvách, pokud splňuješ věková kritéria dané barvy.

K registraci se dostav půl hodiny před začátkem turnaje s celým svým týmem abychom věděli, že tým je opravdu kompletní a abychom předešli případným zmatkům při registraci.

Co s sebou: Sportovní oblečení a obuv, svačinu, pití, tašku na osobní věci (šatny slouží pouze pro převlékání, ne k úschově věcí), dobrou náladu

Systém: Bude určen podle počtu přihlášených týmů a bude vyvěšen v hale, případně na webu

Každý hráč obdrží při prezenci minivolejbalový odznak "placku" v barvě kategorie ve které startuje a za každou třetí obdrženou placku se může těšit na malý dáreček.

Pokud nastane nečekaná změna ve složení týmu těsně před turnajem nebo budete tým odhlašovat z turnaje (například ze zdravotních důvodů), je potřeba toto sdělit pořadatelům co nejdříve výhradně na mail: bmv@volejbalpraha.cz

Startovné:

400 Kč / družstvo - platí pro pražské kluby

500 Kč / družstvo - platí pro mimopražské kluby

Platby startovného v barevném minivolejbalu je možno uhradit dvěma způsoby:
1) platbou v hotovosti při prezenci družstva na turnaji 
2) bankovním převodem na účet PVS souhrnně za všechna družstva klubu.

V případě, že zvolíte platbu bankou, pak úhrada musí být provedena tak, aby startovné bylo připsáno na účet PVS nejpozději v pátek před konáním turnaje. Současně zašlete kopii potvrzení úhrady na email barevného minivolejbalu: bmv@volejbalpraha.cz


V případě, že se některé družstvo na turnaj nedostaví, startovné se nevrací, propadá ve prospěch pořadatele.

Pokyny k provedení platby:
ČÚ: 8419897001/5500

Částka: počet družstev x 400 Kč (pražské kluby), počet družstev x 500 Kč mimopražské kluby
Do poznámky: název klubu, počet družstev, odpovídající kolo BMV (př. Kometa 8 družstev BMV 1)

Připomínáme ještě jednou, potvrzení o úhradě zašlete na adresu bmv@volejbalpraha.cz nejpozději v pátek před konáním turnaje.

Po proběhnutí turnaje bude klubu na uhrazenou platbu vystavena faktura.

K zaregistrování týmu musíte být přihlášený
Celkem zaregistrováno týmů: 28

Liga 1

# Název teamu Hráč 1 Hráč 2 Hráč 3 Hráč 4 Počet bodů
1 Volejbal Braník B Maxmilian Lébl (TJ ABC Braník) Ondřej Procházka (TJ ABC Braník) Marek Thomayer (TJ ABC Braník) 100
2 Volejbal Braník Nicol Futerová (TJ ABC Braník) Oliver Mihálik (TJ ABC Braník) David Eismann (TJ ABC Braník) 98
3 PVK OLYMP PRAHA Barbora Cihlářová (PVK Olymp Praha) Emily Polanská (PVK Olymp Praha) Eliška Drahorádová (PVK Olymp Praha) 96
4 Prosek 1 Stanislav Holý (SK Prosek Praha) Karel Váňa (SK Prosek Praha) Kryštof Tuček (SK Prosek Praha) Šimon Závodský (SK Prosek Praha) 94
5 Týnec nad Sázavou A Elena Šenková (VK Týnec nad Sázavou) Šárka Kuchtová (VK Týnec nad Sázavou) Natálie Zlámalová (VK Týnec nad Sázavou) 93
6 Týnec nad Sázavou B Adéla Prokešová (VK Týnec nad Sázavou) Rumjana Mastravchieva (VK Týnec nad Sázavou) Lucie Hnětkovská (VK Týnec nad Sázavou) 92
7 LVI A Alžběta Hejnáková (VK Lvi Praha) Klára Koňanová (VK Lvi Praha) Eliana Slámová (VK Lvi Praha) Emma Slámová (VK Lvi Praha) 91
8 Meteor Sviatoslav Povoroznik (SK Meteor Praha) Albert Sedláček (SK Meteor Praha) David Bartoš (SK Meteor Praha) 90
9 PVK OLYMP PRAHA B Ellen Janků (PVK Olymp Praha) Karolína Stránská (PVK Olymp Praha) Lucie Fučíková (PVK Olymp Praha) 88
10 Pečky Marie Petřinová (TJ Spartak Pečky) Anna Čupová (TJ Spartak Pečky) Natálie Steinerová (TJ Spartak Pečky) 86
11 Mělník A Karolína Krejčí (TJ EME Mělník) Rozálie Krejčová (TJ EME Mělník) Anna Ostaševská (TJ EME Mělník) 84
12 Týnec nad Sázavou C Nela Jandová (VK Týnec nad Sázavou) Eliška Mikolášová (VK Týnec nad Sázavou) Pavel Valeš (VK Týnec nad Sázavou) 83
13 Prosek 2 Marek Procházka (SK Prosek Praha) Adam Piskač (SK Prosek Praha) Adam Špiller (SK Prosek Praha) 82
14 Mělník B Adéla Naimannová (TJ EME Mělník) Gabriela Benešová (TJ EME Mělník) Barbora Ostaševská (TJ EME Mělník) Terezie Barchánková (TJ EME Mělník) 81
15 Poděs 1 Matěj Himl (SK PODĚSport) Šimon Katrenčík (SK PODĚSport) Oliver Lim (SK PODĚSport) Zdeněk Charvát (SK PODĚSport) 80
16 Střešovice Karolína Štrossová (TJ Tatran Střešovice) Evelyn Maršíková (TJ Tatran Střešovice) Lucie Bydžovská (TJ Tatran Střešovice) Natálie Svobodová (TJ Tatran Střešovice) 79

Liga 2

# Název teamu Hráč 1 Hráč 2 Hráč 3 Hráč 4 Počet bodů
1 Mělník C Mary Kate Ngapka (TJ EME Mělník) Anna Shromáždilová (TJ EME Mělník) Justýna Nagyová (TJ EME Mělník) Rozálie Hájková (TJ EME Mělník) 88
2 Radotín Nolan Gaultier (Radotínský sportovní klub) Matěj Janák (Radotínský sportovní klub) Sebastián Vodička (Radotínský sportovní klub) Alžběta Watzková (Radotínský sportovní klub) 86
3 SAVO A Laura Kubrychtová (SAVO Praha) Lucie Wolská (SAVO Praha) Emma Prokopcova (PVK Olymp Praha) 84
4 SAVO B Zuzana Kolaříková (SAVO Praha) Karla Studničková (SAVO Praha) Julie Hauserová (SAVO Praha) 82
5 BVK Nymburské Bomby Ines Da Silva (BVK BOMBY) Ema Poborská (BVK BOMBY) Dita Šimonová (BVK BOMBY) 81
6 PVK OLYMP PRAHA C Johana Kaderová (PVK Olymp Praha) Anežka Honzíková (PVK Olymp Praha) Aneta Burzanovská (PVK Olymp Praha) 80
7 Drsňové z Vršovic Martin Kaiser (TJ Sokol Praha Vršovice) Tomáš Vorel (TJ Sokol Praha Vršovice) Marek Fischer (TJ Sokol Praha Vršovice) 79
8 Orionky Eliška Kolouchova (TJ Orion Praha) Kateřina Zákoutská (TJ Orion Praha) Valérie Zdvihalová (TJ Orion Praha) Diana Chernyak (TJ Orion Praha) 78
9 SK Dansport Praha A Hana Janoušková (SK Dansport Praha) Klára Myšičková (SK Dansport Praha) Anna Bošková (SK Dansport Praha) Justýna Krátká (SK Dansport Praha) 76
10 Komeťáci Kometa Kristýna Štekerová (SK Kometa Praha) Lucie Neumannová (SK Kometa Praha) Ema Kukelková (SK Kometa Praha) 74
11 SAVO C Anna Parusová (SAVO Praha) Michaela Klímová (SAVO Praha) Magdalena Sarah Rattayova (SAVO Praha) 72
12 Volejbal Braník A Zuzana Bellová (TJ ABC Braník) Vojtěch Beneš (TJ ABC Braník) Alan Kulvajt (TJ ABC Braník) 0
TJ Sokol Modřany
VK Lvi Praha
TJ Orion Praha
Beach Braník
SK Kometa Praha
SK Meteor Praha
Beach Klub Ládví
TJ Sokol I. Smíchov
TJ Břevnov Praha
SK Španielka Řepy
SK Slavia Praha
Studio Sport
Technika Praha
TJ Astra Zahradní Město
TJ Spoje Praha
Volejbal Dansport
SK Joky
Volejbal Mikulovka Praha
TJ Petřiny Volejbal
TJ Sokol Horní Počernice
TJ Podolí Praha
Tatran Střešovice
PVK Olymp Praha
Radotín volejbal
SK Prosek
Beach Club Strahov