23.04.2023 09:00 - 23.04.2023 16:00
Registrace: 01.02.2023 09:00 - 19.04.2023 23:00
Barevný minivolejbal - dlouhodobá soutěž
Místo: Sportovní areál HAMR - Braník, Vltavanů 1542, Praha 4, Praha, 147 00Soutěžní den: NEDĚLE
Série minivolejbalových turnajů má před sebou 7. kolo v sezóně 2022/23!
Jsi v barvě ŽLUTÁ, to znamená že jsi narozen/a 1.7.2014 nebo později.
Pravidla ke stažení ZDE.
Jsi registrovaným členem ČVS a máš zaplacený licenční příspěvek na letošní soutěžní sezónu 2022/2023. Účastníci, kteří nesplní tyto podmínky, se bohužel nebudou moci turnaje zúčastnit.
Pokud máš kamaráda/kamarádku ve svém klubu, nebo třeba spolužáka, který by si chtěl vyzkoušet volejbal, a chtěli byste si zahrát spolu v jednom týmu, popros trenéra, ať vás přihlásí!
Jako jeden tým bojujte bok po boku na hřišti o body!
Řekni svým rodičům, ať ti pomůžou připravit si věci na zápasy (oblečení a svačinu) a ať tě v den turnaje odvezou na místo! Na hřišti budete bojovat bez rodičů, ti k hřištím nesmí chodit, jak je popsáno v pravidlech pro chování na turnajích.
Za víkend se můžeš zúčastnit hned dvou turnajů ve dvou různých barvách, pokud splňuješ věková kritéria dané barvy.
K registraci se dostav v 8:30 hodin s celým svým týmem abychom věděli, že tým je opravdu kompletní a abychom předešli případným zmatkům při registraci.
Co s sebou: Sportovní oblečení a obuv, svačinu, pití, tašku na osobní věci (šatny slouží pouze pro převlékání, ne k úschově věcí), dobrou náladu
Systém: Bude určen podle počtu přihlášených týmů a bude vyvěšen v hale, případně na webu
Každý hráč obdrží při prezenci minivolejbalový odznak "placku" v barvě kategorie ve které startuje a za každou třetí obdrženou placku se může těšit na malý dáreček.
Startovné:
400 Kč / družstvo - platí pro pražské kluby
500 Kč / družstvo - platí pro mimopražské kluby
Platby startovného v barevném minivolejbalu je možno uhradit dvěma způsoby:
1) platbou v hotovosti při prezenci družstva na turnaji
2) bankovním převodem na účet PVS souhrnně za všechna družstva klubu.
V případě, že zvolíte platbu bankou, pak úhrada musí být provedena tak, aby startovné bylo připsáno na účet PVS nejpozději v pátek před konáním turnaje. Současně zašlete kopii potvrzení úhrady na email barevného minivolejbalu: bmv@volejbalpraha.cz
V případě, že se některé družstvo na turnaj nedostaví, startovné se nevrací, propadá ve prospěch pořadatele.
Pokyny k provedení platby:
ČÚ: 8419897001/5500
Částka: počet družstev x 400 Kč (pražské kluby), počet družstev x 500 Kč mimopražské kluby
Do poznámky: název klubu, počet družstev, odpovídající kolo BMV (př. Kometa 8 družstev BMV 1)
Připomínáme ještě jednou, potvrzení o úhradě zašlete na adresu bmv@volejbalpraha.cz nejpozději v pátek před konáním turnaje.
Po proběhnutí turnaje bude klubu na uhrazenou platbu vystavena faktura.
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|
1 | Líbeznice A | Rudolf Koždoň (SK Prosek Praha) | Anna Pšeničková (SK Kometa Praha) | 100 | |
2 | Indras | Šimon Indra (Beachklub Ládví) | Stella Indrová (Pražský volejbalový svaz) | 98 | |
3 | LVI B | Andrea Ondráčková (VK Lvi Praha) | Tadeáš Sopko (VK Lvi Praha) | Josef Kováč (VK Lvi Praha) | 96 |
4 | PVK OLYMP PRAHA | Leontýna Sochrová (PVK Olymp Praha) | Victoria Vanessa Walus (PVK Olymp Praha) | Magda Zímová (TJ SPartak Hořovice) | 94 |
5 | Prosek | Filip Král (SK Prosek Praha) | Bryan Haštal (SK Prosek Praha) | 93 | |
6 | Meteorské komety | Linda Černá (SK Meteor Praha) | Ladislav Šandl (SK Kometa Praha) | 92 | |
7 | Pečky | Daniel Ekene Banye (TJ Spartak Pečky) | Emily Bennett (TJ Spartak Pečky) | 91 | |
8 | Orion Draci | Jan Maudr (TJ Orion Praha) | Václav Maudr (TJ Orion Praha) | 90 | |
9 | Orion Dračice | Valentina Polcarová (TJ Orion Praha) | Eliška Řezáčová (TJ Orion Praha) | 88 | |
10 | Střešovice A | Barbora Štěpánková (TJ Tatran Střešovice) | Aneta Valentová (TJ Tatran Střešovice) | Anabela Hlaváčková (TJ Tatran Střešovice) | 86 |
11 | Volejbal Braník A | Nela Dušánková (TJ ABC Braník) | Daniel Drážek (TJ ABC Braník) | 84 | |
12 | Cvrčky 1 | Stella Verneková (TJ EME Mělník) | Veronika Janatková (TJ EME Mělník) | 83 | |
13 | Orion Siláci | Riccardo Mushkarenkov (TJ Orion Praha) | Patrik Filip (TJ Orion Praha) | 82 | |
14 | LVI C | Linda Brichtová (VK Lvi Praha) | Nora Ciroková (VK Lvi Praha) | Kristýna Slabochová (VK Lvi Praha) | 81 |
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|
1 | Střešovice B | Emma Fanta (TJ Tatran Střešovice) | Anna Šteglová (TJ Tatran Střešovice) | 88 | |
2 | Radotín | Marek Mařík (Radotínský sportovní klub) | Julie Janáková (Radotínský sportovní klub) | Ada Vančatová (Radotínský sportovní klub) | 86 |
3 | Orion Veverky | Zina Zavázalová (TJ Orion Praha) | Adam Kapička (TJ Orion Praha) | Šárka Markvartová (TJ Orion Praha) | 84 |
4 | Kometa - zebřičky | Magdalena Fremrová (SK Kometa Praha) | Alžběta Ješková (SK Kometa Praha) | 82 | |
5 | Líbeznice B | Nathaniel Brožek (VK Líbeznice) | Beáta Škvarková (VK Líbeznice) | 81 | |
6 | LVI E | Stella Roušarová (VK Lvi Praha) | Anna Zvárová (VK Lvi Praha) | Anita Veningerová (VK Lvi Praha) | 80 |
7 | LVI F | Matěj Vojtěchovský (VK Lvi Praha) | Jakub Semecký (VK Lvi Praha) | Filip Kocián (VK Lvi Praha) | 80 |
8 | Kometa - Šelmy | Hynek Piskač (SK Kometa Praha) | Tomáš Kobera (SK Kometa Praha) | 79 | |
9 | LVI D | Sebastian Antom Filipovici (VK Lvi Praha) | Matyáš Kauška (VK Lvi Praha) | Jakub Novák (VK Lvi Praha) | 79 |
10 | Lvi G | Adéla Nečesánková (VK Lvi Praha) | Robin Vůjtěchová (VK Lvi Praha) | 78 | |
11 | Volejbal Braník | Zuzana Kozojedová (TJ ABC Braník) | Laura Pomrová (TJ ABC Braník) | 76 | |
12 | Volejbal Braník B | Nela Ungrová (TJ ABC Braník) | Marek Ungr (TJ ABC Braník) | 74 | |
13 | Cvrčky 2 | Alžběta Svobodová (TJ EME Mělník) | Anne Marie Janoušová (TJ EME Mělník) | 72 |