TURNAJ 4 BMV SOBOTA - 1.7.2015 A MLADŠÍ

16.12.2023 14:00 - 16.12.2023 18:00

Registrace: 27.11.2023 15:14 - 13.12.2023 23:00

Barevný minivolejbal - dlouhodobá soutěž

Místo: Sportovní areál HAMR - Braník, Vltavanů 1542, Praha 4, Praha, 147 00
Kategorie: Žlutá
Sezóna: 2023/2024
Typ turnaje: A

Soutěžní den: SOBOTA

Série minivolejbalových turnajů má před sebou 4. kolo v sezóně 2023/24!

Jsi v barvě ŽLUTÁ, to znamená že jsi narozen/a 1.7.2015 nebo později.

Pravidla ke stažení ZDE.

Jsi registrovaným členem ČVS a máš zaplacený licenční příspěvek na letošní soutěžní sezónu 2023/2024. Účastníci, kteří nesplní tyto podmínky, se bohužel nebudou moci turnaje zúčastnit.

Pokud máš kamaráda/kamarádku ve svém klubu, nebo třeba spolužáka, který by si chtěl vyzkoušet volejbal, a chtěli byste si zahrát spolu v jednom týmu, popros trenéra, ať vás přihlásí!
Jako jeden tým bojujte bok po boku na hřišti o body!

Řekni svým rodičům, ať ti pomůžou připravit si věci na zápasy (oblečení a svačinu) a ať tě v den turnaje odvezou na místo! Na hřišti budete bojovat bez rodičů, ti k hřištím nesmí chodit, jak je popsáno v pravidlech pro chování na turnajích.

Za víkend se můžeš zúčastnit hned dvou turnajů ve dvou různých barvách, pokud splňuješ věková kritéria dané barvy.

K registraci se dostav půl hodiny před začátkem turnaje s celým svým týmem abychom věděli, že tým je opravdu kompletní a abychom předešli případným zmatkům při registraci.

Co s sebou: Sportovní oblečení a obuv, svačinu, pití, tašku na osobní věci (šatny slouží pouze pro převlékání, ne k úschově věcí), dobrou náladu

Systém: Bude určen podle počtu přihlášených týmů a bude vyvěšen v hale, případně na webu

Každý hráč obdrží při prezenci minivolejbalový odznak "placku" v barvě kategorie ve které startuje a za každou třetí obdrženou placku se může těšit na malý dáreček.

Pokud nastane nečekaná změna ve složení týmu těsně před turnajem nebo budete tým odhlašovat z turnaje (například ze zdravotních důvodů), je potřeba toto sdělit pořadatelům co nejdříve výhradně na mail: bmv@volejbalpraha.cz

Startovné:

400 Kč / družstvo - platí pro pražské kluby

500 Kč / družstvo - platí pro mimopražské kluby

Platby startovného v barevném minivolejbalu je možno uhradit dvěma způsoby:
1) platbou v hotovosti při prezenci družstva na turnaji 
2) bankovním převodem na účet PVS souhrnně za všechna družstva klubu.

V případě, že zvolíte platbu bankou, pak úhrada musí být provedena tak, aby startovné bylo připsáno na účet PVS nejpozději v pátek před konáním turnaje. Současně zašlete kopii potvrzení úhrady na email barevného minivolejbalu: bmv@volejbalpraha.cz


V případě, že se některé družstvo na turnaj nedostaví, startovné se nevrací, propadá ve prospěch pořadatele.

Pokyny k provedení platby:
ČÚ: 8419897001/5500

Částka: počet družstev x 400 Kč (pražské kluby), počet družstev x 500 Kč mimopražské kluby
Do poznámky: název klubu, počet družstev, odpovídající kolo BMV (př. Kometa 8 družstev BMV 1)

Připomínáme ještě jednou, potvrzení o úhradě zašlete na adresu bmv@volejbalpraha.cz nejpozději v pátek před konáním turnaje.

Po proběhnutí turnaje bude klubu na uhrazenou platbu vystavena faktura.

K zaregistrování týmu musíte být přihlášený
Celkem zaregistrováno týmů: 25

Liga 1

# Název teamu Hráč 1 Hráč 2 Hráč 3 Počet bodů
1 LVI A Lukáš Hrudka (VK Lvi Praha) Nora Ciroková (VK Lvi Praha) Robin Vůjtěchová (VK Lvi Praha) 100
2 Volejbal Braník Laura Pomrová (TJ ABC Braník) Zuzana Kozojedová (TJ ABC Braník) 98
3 Draci z Vršovic Dominik Adamčík (TJ Sokol Praha Vršovice) Michal Jenčík (TJ Sokol Praha Vršovice) 96
4 Líbeznice A Beáta Škvarková (VK Líbeznice) Sofie Brůnová (VK Líbeznice) 94
5 Mělník - Kočky Kateřina Kesslerová (TJ EME Mělník) Alice Škaloudová (TJ EME Mělník) 93
6 LVI B Matyáš Kauška (VK Lvi Praha) Eliška Cyprová (VK Lvi Praha) Kristýna Slabochová (VK Lvi Praha) 92
7 Orion Draci Maxim Jakeš (TJ Orion Praha) Kateřina Krystlová (TJ Orion Praha) 91
8 Líbeznice B Bára Malčíková (BVŠP) Jůlie Malčíková (BVŠP) 90
9 LVI E Jakub Semecký (VK Lvi Praha) Matěj Vojtěchovský (VK Lvi Praha) 88
10 TJ Sokol Řepy Jakub Roubíček (TJ Sokol Řepy) Ilya Jubeh (TJ Sokol Řepy) Daniel Volek (TJ Sokol Řepy) 86
11 Volejbal Braník A Marek Ungr (TJ ABC Braník) Nela Ungrová (TJ ABC Braník) 84
12 LVI D Nela Langerová (VK Lvi Praha) Ester Kecová (VK Lvi Praha) Matěj Roh (VK Lvi Praha) 83
13 Mělník - Tlapičky Laura Zmítková (TJ EME Mělník) Luisa Zmítková (TJ EME Mělník) 82
14 Vršovičtí sokolíci Šimon Janoušek (TJ Sokol Praha Vršovice) Karolina Kloučková (TJ Sokol Praha Vršovice) Denisa Dědinová (TJ Sokol Praha Vršovice) 81
15 Borkyně z Vršovic Hedvika Machutová (TJ Sokol Praha Vršovice) Laura Pokorná (TJ Sokol Praha Vršovice) Adéla Marečková (TJ Sokol Praha Vršovice) 80
16 Orion Gepardi Alice Linertová (TJ Orion Praha) Nella Michalková (TJ Orion Praha) 79

Liga 2

# Název teamu Hráč 1 Hráč 2 Hráč 3 Počet bodů
1 Líbeznice D Jiří Fröhlich (VK Líbeznice) Dominik Ščučinský (VK Líbeznice) 88
2 Mělník - Lociky Adéla Horáková (TJ EME Mělník) Dominika Uhrová (TJ EME Mělník) 86
3 Líbeznice C Kristýna Hufová (VK Líbeznice) Anna Vondrášková (VK Líbeznice) 84
4 BVK Nymburské Bomby Tereza Ryglewiczová (BVK BOMBY) Rozálie Pešková (TJ EME Mělník) 82
5 Vršovičtí Vorlové Lukáš Vorel (TJ Sokol Praha Vršovice) Lenka Šourková (TJ Sokol Praha Vršovice) 81
6 LVI G Šimon Dvořák (VK Lvi Praha) Benjamín Vůjtěch (VK Lvi Praha) Vojtěch Janeček (VK Lvi Praha) 80
7 Čako boys Filip Sláma (TJ AVIA Čakovice) Adam Kasper (TJ AVIA Čakovice) Martin Seidl (TJ AVIA Čakovice) 79
8 Poděs Adem Čorič (SK PODĚSport) Ondřej Vrhel (SK PODĚSport) Václav Petrželka (SK PODĚSport) 78
9 Čako girls Tereza Rezková (TJ AVIA Čakovice) Sofie Wagenknecht (TJ AVIA Čakovice) Eliška Urbánková (TJ AVIA Čakovice) 76
TJ Sokol Modřany
VK Lvi Praha
TJ Orion Praha
Beach Braník
SK Kometa Praha
SK Meteor Praha
Beach Klub Ládví
TJ Sokol I. Smíchov
TJ Břevnov Praha
SK Španielka Řepy
SK Slavia Praha
Studio Sport
Technika Praha
TJ Astra Zahradní Město
TJ Spoje Praha
Volejbal Dansport
SK Joky
Volejbal Mikulovka Praha
TJ Petřiny Volejbal
TJ Sokol Horní Počernice
TJ Podolí Praha
Tatran Střešovice
PVK Olymp Praha
Radotín volejbal
SK Prosek
Beach Club Strahov