TURNAJ 4 BMV NEDĚLE - 1.7.2014 A MLADŠÍ

17.12.2023 09:00 - 17.12.2023 18:00

Registrace: 27.11.2023 15:12 - 13.12.2023 23:00

Barevný minivolejbal - dlouhodobá soutěž

Místo: Sportovní areál HAMR - Braník, Vltavanů 1542, Praha 4, Praha, 147 00
Kategorie: Oranžová
Sezóna: 2023/2024
Typ turnaje: A

Soutěžní den: NEDĚLE

Série minivolejbalových turnajů má před sebou 4. kolo v sezóně 2023/24!

Jsi v barvě ORANŽOVÁ, to znamená že jsi narozen/a 1.7.2014 nebo později.

Pravidla ke stažení ZDE.

Jsi registrovaným členem ČVS a máš zaplacený licenční příspěvek na letošní soutěžní sezónu 2023/2024. Účastníci, kteří nesplní tyto podmínky, se bohužel nebudou moci turnaje zúčastnit.

Pokud máš kamaráda/kamarádku ve svém klubu, nebo třeba spolužáka, který by si chtěl vyzkoušet volejbal, a chtěli byste si zahrát spolu v jednom týmu, popros trenéra, ať vás přihlásí!
Jako jeden tým bojujte bok po boku na hřišti o body!

Řekni svým rodičům, ať ti pomůžou připravit si věci na zápasy (oblečení a svačinu) a ať tě v den turnaje odvezou na místo! Na hřišti budete bojovat bez rodičů, ti k hřištím nesmí chodit, jak je popsáno v pravidlech pro chování na turnajích.

Za víkend se můžeš zúčastnit hned dvou turnajů ve dvou různých barvách, pokud splňuješ věková kritéria dané barvy.

K registraci se dostav půl hodiny před začátkem turnaje s celým svým týmem abychom věděli, že tým je opravdu kompletní a abychom předešli případným zmatkům při registraci.

Co s sebou: Sportovní oblečení a obuv, svačinu, pití, tašku na osobní věci (šatny slouží pouze pro převlékání, ne k úschově věcí), dobrou náladu

Systém: Bude určen podle počtu přihlášených týmů a bude vyvěšen v hale, případně na webu

Každý hráč obdrží při prezenci minivolejbalový odznak "placku" v barvě kategorie ve které startuje a za každou třetí obdrženou placku se může těšit na malý dáreček.

Pokud nastane nečekaná změna ve složení týmu těsně před turnajem nebo budete tým odhlašovat z turnaje (například ze zdravotních důvodů), je potřeba toto sdělit pořadatelům co nejdříve výhradně na mail: bmv@volejbalpraha.cz

Startovné:

400 Kč / družstvo - platí pro pražské kluby

500 Kč / družstvo - platí pro mimopražské kluby

Platby startovného v barevném minivolejbalu je možno uhradit dvěma způsoby:
1) platbou v hotovosti při prezenci družstva na turnaji 
2) bankovním převodem na účet PVS souhrnně za všechna družstva klubu.

V případě, že zvolíte platbu bankou, pak úhrada musí být provedena tak, aby startovné bylo připsáno na účet PVS nejpozději v pátek před konáním turnaje. Současně zašlete kopii potvrzení úhrady na email barevného minivolejbalu: bmv@volejbalpraha.cz


V případě, že se některé družstvo na turnaj nedostaví, startovné se nevrací, propadá ve prospěch pořadatele.

Pokyny k provedení platby:
ČÚ: 8419897001/5500

Částka: počet družstev x 400 Kč (pražské kluby), počet družstev x 500 Kč mimopražské kluby
Do poznámky: název klubu, počet družstev, odpovídající kolo BMV (př. Kometa 8 družstev BMV 1)

Připomínáme ještě jednou, potvrzení o úhradě zašlete na adresu bmv@volejbalpraha.cz nejpozději v pátek před konáním turnaje.

Po proběhnutí turnaje bude klubu na uhrazenou platbu vystavena faktura.

K zaregistrování týmu musíte být přihlášený
Celkem zaregistrováno týmů: 25

Liga 1

# Název teamu Hráč 1 Hráč 2 Hráč 3 Počet bodů
1 Pandy Šimon Indra (Beachklub Ládví) Sofia Pirohová (SK Hamr) 100
2 Střešovice Barbora Štěpánková (TJ Tatran Střešovice) Aneta Valentová (TJ Tatran Střešovice) Anna Šteglová (TJ Tatran Střešovice) 98
3 Poděs 1 Martin Vančata (SK PODĚSport) Bohumil Petrželka (SK PODĚSport) 96
4 TJ Sokol Řepy Matěj Okrouhlický (TJ Sokol Řepy) Lukáš Roubíček (TJ Sokol Řepy) 94
5 LVI A Jonáš Dvořák (VK Lvi Praha) Linda Brichtová (VK Lvi Praha) Sebastian Antom Filipovici (VK Lvi Praha) 93
6 Orion Dračice Valentina Polcarová (TJ Orion Praha) Eliška Řezáčová (TJ Orion Praha) Linda Strnadová (TJ Orion Praha) 92
7 SK Dansport Praha A Linda Kostkanová (SK Dansport Praha) Sofie Konvalinová (SK Dansport Praha) 91
8 LVI B Jakub Novák (VK Lvi Praha) Josef Kováč (VK Lvi Praha) Matouš Hasala (VK Lvi Praha) 90
9 Bačkory Adrian Adamčík (TJ Sokol Praha Vršovice) Maxmilián Tůma (TJ Sokol Praha Vršovice) 88
10 Líbeznice B Sofie Brůnová (VK Líbeznice) Jůlie Malčíková (BVŠP) 86
11 Meteor Adina Mannlová (SK Meteor Praha) Ema Frčková (SK Meteor Praha) 84
12 Mělník - Dračice Stella Verneková (TJ EME Mělník) Marie Anna Weitoschová (TJ EME Mělník) Anne Marie Janoušová (TJ EME Mělník) 83
13 Líbeznice A Mia Smetanová (VK Líbeznice) Anna Kašparová (VK Líbeznice) 82
14 LVI C Tadeáš Sopko (VK Lvi Praha) Ondřej Košťálek (VK Lvi Praha) Matyáš Leontovyč (VK Lvi Praha) 81
15 Líbeznice C Tomáš Vilda (VK Líbeznice) Beáta Škvarková (VK Líbeznice) 80

Liga 2

# Název teamu Hráč 1 Hráč 2 Hráč 3 Počet bodů
1 LVI E Anita Veningerová (VK Lvi Praha) Kristýna Slabochová (VK Lvi Praha) Nora Ciroková (VK Lvi Praha) 88
2 Orion Veverky Zina Zavázalová (TJ Orion Praha) Karolína Klubalová (TJ Orion Praha) Riccardo Mushkarenkov (TJ Orion Praha) 86
3 LVI D Robin Vůjtěchová (VK Lvi Praha) Eliška Cyprová (VK Lvi Praha) Anna Zvárová (VK Lvi Praha) 84
4 Mělník - Bojovnice Ema Feiglová (TJ EME Mělník) Alžběta Svobodová (TJ EME Mělník) 82
5 Poděs 2 Kryštof Novák (SK PODĚSport) Dominik Šesták (SK PODĚSport) Michal Rychlíček (SK PODĚSport) 81
6 Orion Sluníčka Laura Mokrošová (TJ Orion Praha) Gabriela Košťálová (TJ Orion Praha) 80
7 Prosek 1 Kryštof Kotous (SK Prosek Praha) Sebastian Hajn (SK Prosek Praha) 79
8 Hi-Fi Vršovice Hynek Velinger (TJ Sokol Praha Vršovice) Filip Laštůvka (TJ Sokol Praha Vršovice) 78
9 Mělník - Princezny Nela Pitrmocová (TJ EME Mělník) Karolína Slavíková (TJ EME Mělník) 76
10 Volejbal Braník Nikola Šilhavá (TJ ABC Braník) Elizabeth Filipová (TJ ABC Braník) 74
TJ Sokol Modřany
VK Lvi Praha
TJ Orion Praha
Beach Braník
SK Kometa Praha
SK Meteor Praha
Beach Klub Ládví
TJ Sokol I. Smíchov
TJ Břevnov Praha
SK Španielka Řepy
SK Slavia Praha
Studio Sport
Technika Praha
TJ Astra Zahradní Město
TJ Spoje Praha
Volejbal Dansport
SK Joky
Volejbal Mikulovka Praha
TJ Petřiny Volejbal
TJ Sokol Horní Počernice
TJ Podolí Praha
Tatran Střešovice
PVK Olymp Praha
Radotín volejbal
SK Prosek
Beach Club Strahov