TURNAJ 4 BMV NEDĚLE - 1.7.2012 A MLADŠÍ

17.12.2023 14:00 - 17.12.2023 18:00

Registrace: 27.11.2023 15:08 - 13.12.2023 23:00

Barevný minivolejbal - dlouhodobá soutěž

Místo: Sportovní areál HAMR - Braník, Vltavanů 1542, Praha 4, Praha, 147 00
Kategorie: Zelená
Sezóna: 2023/2024
Typ turnaje: A

Soutěžní den: SOBOTA

Série minivolejbalových turnajů má před sebou 4. kolo v sezóně 2023/24!

Jsi v barvě ZELENÁ, to znamená že jsi narozen/a 1.7.2012 nebo později.

Pravidla ke stažení ZDE.

Jsi registrovaným členem ČVS a máš zaplacený licenční příspěvek na letošní soutěžní sezónu 2023/2024. Účastníci, kteří nesplní tyto podmínky, se bohužel nebudou moci turnaje zúčastnit.

Pokud máš kamaráda/kamarádku ve svém klubu, nebo třeba spolužáka, který by si chtěl vyzkoušet volejbal, a chtěli byste si zahrát spolu v jednom týmu, popros trenéra, ať vás přihlásí!
Jako jeden tým bojujte bok po boku na hřišti o body!

Řekni svým rodičům, ať ti pomůžou připravit si věci na zápasy (oblečení a svačinu) a ať tě v den turnaje odvezou na místo! Na hřišti budete bojovat bez rodičů, ti k hřištím nesmí chodit, jak je popsáno v pravidlech pro chování na turnajích.

Za víkend se můžeš zúčastnit hned dvou turnajů ve dvou různých barvách, pokud splňuješ věková kritéria dané barvy.

K registraci se dostav půl hodiny před začátkem turnaje s celým svým týmem abychom věděli, že tým je opravdu kompletní a abychom předešli případným zmatkům při registraci.

Co s sebou: Sportovní oblečení a obuv, svačinu, pití, tašku na osobní věci (šatny slouží pouze pro převlékání, ne k úschově věcí), dobrou náladu

Systém: Bude určen podle počtu přihlášených týmů a bude vyvěšen v hale, případně na webu

Každý hráč obdrží při prezenci minivolejbalový odznak "placku" v barvě kategorie ve které startuje a za každou třetí obdrženou placku se může těšit na malý dáreček.

Pokud nastane nečekaná změna ve složení týmu těsně před turnajem nebo budete tým odhlašovat z turnaje (například ze zdravotních důvodů), je potřeba toto sdělit pořadatelům co nejdříve výhradně na mail: bmv@volejbalpraha.cz

Startovné:

400 Kč / družstvo - platí pro pražské kluby

500 Kč / družstvo - platí pro mimopražské kluby

Platby startovného v barevném minivolejbalu je možno uhradit dvěma způsoby:
1) platbou v hotovosti při prezenci družstva na turnaji 
2) bankovním převodem na účet PVS souhrnně za všechna družstva klubu.

V případě, že zvolíte platbu bankou, pak úhrada musí být provedena tak, aby startovné bylo připsáno na účet PVS nejpozději v pátek před konáním turnaje. Současně zašlete kopii potvrzení úhrady na email barevného minivolejbalu: bmv@volejbalpraha.cz


V případě, že se některé družstvo na turnaj nedostaví, startovné se nevrací, propadá ve prospěch pořadatele.

Pokyny k provedení platby:
ČÚ: 8419897001/5500

Částka: počet družstev x 400 Kč (pražské kluby), počet družstev x 500 Kč mimopražské kluby
Do poznámky: název klubu, počet družstev, odpovídající kolo BMV (př. Kometa 8 družstev BMV 1)

Připomínáme ještě jednou, potvrzení o úhradě zašlete na adresu bmv@volejbalpraha.cz nejpozději v pátek před konáním turnaje.

Po proběhnutí turnaje bude klubu na uhrazenou platbu vystavena faktura.

K zaregistrování týmu musíte být přihlášený
Celkem zaregistrováno týmů: 14

Liga 1

# Název teamu Hráč 1 Hráč 2 Hráč 3 Hráč 4 Počet bodů
1 Mělník Adéla Naimannová (TJ EME Mělník) Anna Ostaševská (TJ EME Mělník) Barbora Ostaševská (TJ EME Mělník) Terezie Barchánková (TJ EME Mělník) 100
2 Orionky Nela Glogarová (TJ Orion Praha) Thea Kumpová (TJ Orion Praha) Kateřina Zákoutská (TJ Orion Praha) 98
3 BVK Nymburské Bomby Beata Černíková (BVK BOMBY) Natálie Kopecká (BVK BOMBY) Zuzana Ritterová (BVK BOMBY) 96
4 Prosek 1 Jaroslav Holý (SK Prosek Praha) Dominik Michálek (SK Prosek Praha) Filip Král (SK Prosek Praha) 94
5 Prosek 2 Adam Chleboun (SK Prosek Praha) Matěj Lukáš (SK Prosek Praha) Matyáš Nový (SK Prosek Praha) Adam Novák (SK Prosek Praha) 93
6 Střešovice Kristýna Blažková (TJ Tatran Střešovice) Julie Guesmi (TJ Tatran Střešovice) Sofie Franková (TJ Tatran Střešovice) Šárka Stejskalová (TJ Tatran Střešovice) 92
7 Orion Bublinky Anna Hanzalová (TJ Orion Praha) Karla Strnadová (TJ Orion Praha) Emma Jurošková (TJ Orion Praha) 91
8 ŠPANIELKA B Gabriela Kalašová (SK Španielka Řepy) Beáta Pourová (SK Španielka Řepy) Kristýna Mücková (SK Španielka Řepy) Dana Malá (SK Španielka Řepy) 90
9 Líbeznice Anna Pšeničková (SK Kometa Praha) Nelly Brůnová (SK Kometa Praha) Rudolf Koždoň (SK Prosek Praha) Anna Nedbalová (SK Kometa Praha) 88
10 SK Dansport Praha A Rozálie Fišerová (SK Dansport Praha) Anežka Šrámková (SK Dansport Praha) Alžběta Pšenicová (SK Dansport Praha) 86
11 Meteor A Linda Černá (SK Meteor Praha) Vendula Vašková (SK Meteor Praha) Roza Košťálová (SK Meteor Praha) Anežka Novotná (SK Meteor Praha) 84
12 Meteor C Alica Petruláková (SK Meteor Praha) Lucie Lutrová (SK Meteor Praha) Ina Barazzuti (SK Meteor Praha) Ella Alexandra Weiss (SK Meteor Praha) 83
13 ŠPANIELKA C Lucie Burianová (SK Španielka Řepy) Jaroslava Říčařová (SK Španielka Řepy) Magdalena Žáčková (SK Španielka Řepy) Aneta Urbanová (SK Španielka Řepy) 82
14 Meteor D Barbora Antošová (SK Meteor Praha) Alžběta Soukupová (SK Meteor Praha) Anna Ženatová (SK Meteor Praha) Emma Viola Bertová (SK Meteor Praha) 81
TJ Sokol Modřany
VK Lvi Praha
TJ Orion Praha
Beach Braník
SK Kometa Praha
SK Meteor Praha
Beach Klub Ládví
TJ Sokol I. Smíchov
TJ Břevnov Praha
SK Španielka Řepy
SK Slavia Praha
Studio Sport
Technika Praha
TJ Astra Zahradní Město
TJ Spoje Praha
Volejbal Dansport
SK Joky
Volejbal Mikulovka Praha
TJ Petřiny Volejbal
TJ Sokol Horní Počernice
TJ Podolí Praha
Tatran Střešovice
PVK Olymp Praha
Radotín volejbal
SK Prosek
Beach Club Strahov